UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ks. Paweł to się nadaje co najwyżej do pchania karuzeli. Jest największym kłamcą w okolicy, nie ma się co dziwić w końcu to księżulo, a Ci jak wiadomo życie w zakłamaniu wynoszą ze swoich studiów.


Anuluj