UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ks. Paweł to się nadaje co najwyżej do pchania karuzeli. Jest największym kłamcą w okolicy, nie ma się co dziwić w końcu to księżulo, a Ci jak wiadomo życie w zakłamaniu wynoszą ze swoich studiów.
Ks. Paweł to się nadaje co najwyżej do pchania karuzeli. Jest największym kłamcą w okolicy, nie ma się co dziwić w końcu to księżulo, a Ci jak wiadomo życie w zakłamaniu wynoszą ze swoich studiów.