UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zimne kaloryfery od przyszłego sezonu !!! Czas uciekać z tego miasta, będzie głośno w kraju o nas. .. (w artykule płatnym nie można komentować)

dsfsfsarr5

Anuluj