UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomnialem dodac , ze mieszkancy wystepuja o wysokie odszkodowania za pogorszenie warunkow zycia .Pomijam juz fakt iz taki stan budowy bedzie skutkowal czestymi wypadkami , za ktore pelna odpowiedzialnosc , bedzie musial poniesc wykonawca . Dla dobra wszystkich proponowalbym zrobic tam jak najszybciej porzadek / , gdyz w razie wypadku ,ubezpieczenie nie predko wyplaci odszkodowania ewentualnym poszkodowanym majac na placu budowy taki bajzel

Konieczbalaganiarstwem

Anuluj