UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O i jeszcze szlag mnie chyba trafi jak Inwestor zrobi nową drogę i chodnik, a w następnym roku zaś ruszy następna budowa. Ta na placu koło szkoły i kościoła. I wszystko znowu zniszczą. Typowo po ..... Zupełnie jak na Nowowiejskiej.
Obserwator architekt..