UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla laureatów, a szczególnie dla Wojtka i Eli. Zmieniliście kulturę w Elblągu i dzięki Wam co jakiś czas słyszę najlepsze dźwięki. Dziękuję

krzychu7777

Anuluj