UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję p. Annie Szyszce należała się nagroda. Dobrze że Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i w Kwietniewie powstały bo osoby niepełnosprawne mają szansę na wyjście z domów, rozwijanie swoich zainteresowań.
Pati1949