UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję p. Annie Szyszce należała się nagroda. Dobrze że Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i w Kwietniewie powstały bo osoby niepełnosprawne mają szansę na wyjście z domów, rozwijanie swoich zainteresowań.

Pati1949

Anuluj