UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio mozemy aż do znudzenia czytać o majatkach naszych radnych, prezydentow, ministrow, poslow, czy senatorów. A może by tak ocieplić ich wizerunek i napisać o zwierzętach z ktorymi mieszkają, oraz ich zainteresowaniach po za polityką, bo pewnie nie caly czas zajmuje im walka, by polakom żyło się lepiej.


Anuluj