UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz więcej antybiotyków w polskim mięsie. Fatalny raport dla Polski W ciągu ostatnich kilku lat, prawie o 30 proc. wzrosła sprzedaż środków przeciwbakteryjnych dla zwierząt gospodarskich - donosi Europejska Agencja Leków. Polska na tle Europy wypada tragicznie. Jesteśmy czwartym w kolejności krajem na naszym kontynencie, w którym używa się najwięcej antybiotyków. Europejska Agencja Leków (EMA)wydała raport dotyczący sprzedaży środków przeciwbakteryjnych dla zwierząt gospodarskich w latach 2010-2017.Wyniki są pozytywne dla Europy, ale tragiczne dla Polski.

dla wiadomości

Anuluj