UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie czas poddać weryfikacji naszego prezydenta. Oraz elblążanie sprzątajcie smrodu po swoich pupilach, ZASRALIŚCIE to miasto swoimi psami!!!!!

Buk

Anuluj