UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło obejrzeć. Dziękuję za udostępnienie zdjęć. Uczniowie chodzili przyzwoicie ubrani. Teraz dziewczyny też chodzą w miniówkach.


Anuluj