UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjęcie nr 7i 8 to „ekonomik”ul Bema. Widzę Pana Dyrektora Baumana. Profesor M. Szewczyk(j. polski), profesor T. Szuszkiewicz (fizyka). .ale miło 😀, wróciły wspomnienia. Pozdrawiam.

Absolwentka1977

Anuluj