UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bojownik - zdjęć ratusza staromiejskiego nie mogłeś widzieć, bo spłonął bodajże w 1776 r., są tylko przekazy rysunkowe. Widziałeś pewnie zdjęcia ratusza przedwojennego ( neogotyk ), czyli obecnego hotelu "ELZAM", a właściwie już "GROMADY".

Malutki

Anuluj