UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem powinni zrobić projekt ratusza na podstawie oryginalnego :), który stał kiedyś. Widziałem zdjęcia i moim zdaniem to był piękny budynek.
Bojownik
Moim zdaniem powinni zrobić projekt ratusza na podstawie oryginalnego :), który stał kiedyś. Widziałem zdjęcia i moim zdaniem to był piękny budynek.
Bojownik