UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem powinni zrobić projekt ratusza na podstawie oryginalnego :), który stał kiedyś. Widziałem zdjęcia i moim zdaniem to był piękny budynek.

Bojownik

Anuluj