Szpetny pomysł na ratusz elblaski, mam nadzieję że zabraknie pieniedzy i nie bedzie realizacji...inblu
Szpetny pomysł na ratusz elblaski, mam nadzieję że zabraknie pieniedzy i nie bedzie realizacji...