UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ile p. prezydent Wróblewski przeznacza w nowym budżecie na przygotowanie i budowę elbląskiej ciepłowni. Przypominam że dopiero co szumnie zapowiedział że miasto ją zbuduje


Anuluj