UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponieważ moje wpisy na tym niezwykłym portalu elbląskim niestety w jego ocenie nie zasługują na zamieszczenie, więc korzystam z FB i dostępnego dla wszystkich E-portelu, by poinformować i uspokoić Elblążankę, acz "bez twarzy", czyli anonimową.

Edmund Szwed

Anuluj