UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ponieważ moje wpisy na tym niezwykłym portalu elbląskim niestety w jego ocenie nie zasługują na zamieszczenie, więc korzystam z FB i dostępnego dla wszystkich E-portelu, by poinformować i uspokoić Elblążankę, acz "bez twarzy", czyli anonimową.
Edmund Szwed