UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio aktywny stał się niejaki Szwed. Czyzby to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Jak to wszystko ładnie się składa w jedną całość. .To cytat komentarza z portalu bardzo rzeczowo pokazujący owoce Pana Prezydenta … Wielce Szanowna Elblążanka, oświadczam, że tak, to ja Edmund Szwed, który kiedy zabiera głos, to zawsze z odwagą i nigdy anonimowo, w przeciwieństwie do Szanownej Elblążanki. Potwierdzam również, że to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Moje próby zabrania głosu w dyskusji na temat życia społecznego i rozwoju Elbląga zawsze podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem i dotyczą zawsze rzeczowych rozwiązań, które byłyby owocne dla Miasta w którym od 1970 roku żyję i bardzo chciałbym, by się elblążanom i Elblągowi dobrze wiodło. PS. Pragnę Szanowną Elblążankę uspokoić, iż nigdy więcej nie zamierzam startować w Wyborach od Urzędu Prezydenta.
Edmund Szwed