UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W samolocie pseudofacet zdejmujac walize uderzyl mnie w glowe po czym pobiegl w drugim kierunku kultura hehe.panowie bierzcie przyklad z innych narodow nie dziwie sie ze w polsce nikt nie chce zyc a nasi panowie nie ciesza sie zbyt fajna opinia. Eh

Daria35

Anuluj