UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W samolocie pseudofacet zdejmujac walize uderzyl mnie w glowe po czym pobiegl w drugim kierunku kultura hehe.panowie bierzcie przyklad z innych narodow nie dziwie sie ze w polsce nikt nie chce zyc a nasi panowie nie ciesza sie zbyt fajna opinia. Eh
Daria35