UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy elblążanie, od czasu do czasu zaglądam na portal. Z jakiego powodu są publikowane te artykuły? Nie do końca rozumiem tego pomysłu. Proszę o wytłumaczenie. Pozdrawiam serdecznie!
Pavlo
Drodzy elblążanie, od czasu do czasu zaglądam na portal. Z jakiego powodu są publikowane te artykuły? Nie do końca rozumiem tego pomysłu. Proszę o wytłumaczenie. Pozdrawiam serdecznie!
Pavlo