UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co go przypominacie, dla rownowagi jakiegos pilota ale pokatnie przejdzie i ten, czym sie zasluzyl, niech ginie w odmetach niepamięci


Anuluj