UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po co go przypominacie, dla rownowagi jakiegos pilota ale pokatnie przejdzie i ten, czym sie zasluzyl, niech ginie w odmetach niepamięci
po co go przypominacie, dla rownowagi jakiegos pilota ale pokatnie przejdzie i ten, czym sie zasluzyl, niech ginie w odmetach niepamięci