Imprezka była bombowa, krzykacz rewelacyjny. Radni: OBY TAK CZESCIEJ!!!!!Piotr
Imprezka była bombowa, krzykacz rewelacyjny. Radni: OBY TAK CZESCIEJ!!!!!