UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moje pieski czy miałem małego kundla czy mam Labradora nic nie chciały w Wigilię mówić. Może i dobrze hehehe.
darek153
A moje pieski czy miałem małego kundla czy mam Labradora nic nie chciały w Wigilię mówić. Może i dobrze hehehe.
darek153