UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Prezydencie, puszczę wszystko w niepamięć, błagam, niech p. Baum już więcej nie projektuje dla Elbląga, w Elblągu i w Polsce naprawdę działa jeszcze kilku innych architektów. Mogą być nawet gorsi, ale Stare Miasto ( i nie tylko) zostały wystarczająco ZBAUMANIONE, tu mogą pomóc tylko buldożery, albo męska decyzja....

Hawgh

Anuluj