UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w zasadzie sama bryla ratusza jest calkiem ok, podoba mi sie minimalizm klinkierowki, stali i szkla, fajne nawiazanie do tradycyjnego na tych terenach budownictwa ceglanego, klinkierowka i gotycke elementy fajnie komponuja sie z katedra ale... po co te dziwne szare raz w paski raz w kratke elementy? psuja one caly zamysl architektoniczny. bez tychze elementow budynek bylby jak dla mnie do przyjecia, ale razem z nimi to wg mnie kit, za czym tez glosuje.

esjan

Anuluj