UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak za po byly afery o ile pamietam to osmiorniczki, no a teraz mamy banasie, kuchcinskie, stadniny koni i kupa innych az nie sposob wyliczyc

AAAAAA

Anuluj