UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"PIS napedzil gospodarke"- No nie widzę jakoś wszystko dużo droższe, wypłaty takie same. marny ten napęd. PIS to napędził sobie naiwnych wyborców, za zabrane z budżetu państwa 500 zł.
"PIS napedzil gospodarke"- No nie widzę jakoś wszystko dużo droższe, wypłaty takie same. marny ten napęd. PIS to napędził sobie naiwnych wyborców, za zabrane z budżetu państwa 500 zł.