UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilkudziesięciu protestujących obywateli w obronie sądów niczego nie zmieni bo społeczeństwo w zdecydowanej większości domaga się zmian. Prawo i Konstytucja gwarantuje równość wobec prawa każdego obywatela w tym kraju. Czy tak jest ? Apolityczność, niezawisłość i niezależność powinna być podstawą polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ale czy za tym idzie odpowiedzialność za czyny i słowa ? Niech każdy odpowie sobie sam.