UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym prędzej powiedział, że to wy macie jego krew na rękach za to wyolbrzymianie, nagabywanie, szczucie biednego, chorego człowieka. I co minęło tyle czasu i dzieje się komuś krzywda, jest tak źle, jak temu człowiekowi wmawialiście? Nie macie za grosz szacunku do niego i jego bliskich, że wykorzystujecie ich tragedię do swoich brudnych gierek!