UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wciąż ten Kawa. ciekawe kiedy się tego dobra dorobił za komuny czy za wolnego kraju no ale zdziwko mnie wzięło jak zobaczyłem ilość niezadowolonych!


Anuluj