UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wciąż ten Kawa. ciekawe kiedy się tego dobra dorobił za komuny czy za wolnego kraju no ale zdziwko mnie wzięło jak zobaczyłem ilość niezadowolonych!
wciąż ten Kawa. ciekawe kiedy się tego dobra dorobił za komuny czy za wolnego kraju no ale zdziwko mnie wzięło jak zobaczyłem ilość niezadowolonych!