UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszyć człowieka powinno to , że pomimo jazgotu dawnego WSI i SB tak nieliczne grono wspiera dawny układ pod sądami. Dziś w rocznicę grudniA 70 porządny człowiek był pod pomnikiem

Kilimandżaro

Anuluj