UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszyć człowieka powinno to , że pomimo jazgotu dawnego WSI i SB tak nieliczne grono wspiera dawny układ pod sądami. Dziś w rocznicę grudniA 70 porządny człowiek był pod pomnikiem
Kilimandżaro
Cieszyć człowieka powinno to , że pomimo jazgotu dawnego WSI i SB tak nieliczne grono wspiera dawny układ pod sądami. Dziś w rocznicę grudniA 70 porządny człowiek był pod pomnikiem
Kilimandżaro