UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gość chciał chyba powiedzieć -będziemy teraz niszczyć nie tylko pojedynczych ludzi ale całe rodziny-. Radzę trzymać się od tego gościa z daleka bo bezrefleksyjnie i bez skrupułów zniszczy wam życie. Jest dobrze znany w elbląskim sądzie. Chociaż nie wszyscy z jego pracowników to źli ludzie ale nie warto stawiać siebie na loterii, na kogo się trafi.

doswiadczenie

Anuluj