UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś jeszcze nie tak dawno temu. Dziecko wstawało o piątej rano żeby pomóc rodzicom w obrządkach potem szło do szkoły po szkole pomoc rodzicom odrabianie lekcji i spać. A teraz gimboza narkotyki smart fony itd. W przyszłości beneficjenci opieki społecznej i 500+. Bo przecież się należy.
Elg.