UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile razy w czasie trwania gwarancji użytkownik (MOSiR)zwrócił się z pismem do inwestora (Miasto Elbląg), by ten wyegzekwował od wykonawcy (Elzambud)usunięcie usterek takich jak: Przeciekające niecki, smugi na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, naprawa łuskarki lodu, zrobienia "normalnego"nagłośnienia (teraz słychać beznadziejnie), naprawy pomp, usunięcia usterek związanych z wentylacją, uzdatnianiem itd. itp. Bez obrazy. Kto z radnych jest specjalistą, by stwierdzić, czy usterki są poważne, czy nie? Pan Kowszyński wnioskował, a radni byli przeciwni? Proszę napisać z imienia i nazwiska, którzy radni. Czy wszystko się skończy na zadaniu pytań, udzieleniu odpowiedzi i uznaniu, że wszystko jest ok? Nic z tego nie rozumiem.


Anuluj