UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak w składzie komisji nie było pana radnego "mega"Tołwińskiego to i kontrola nie wyjaśniła spraw pracowniczych? A chyba był - sam się zgłosił - negocjatorem? Ale widać że te negocjacje nic nie dały, bo problem jest w PIP?

kiki

Anuluj