UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak w składzie komisji nie było pana radnego "mega"Tołwińskiego to i kontrola nie wyjaśniła spraw pracowniczych? A chyba był - sam się zgłosił - negocjatorem? Ale widać że te negocjacje nic nie dały, bo problem jest w PIP?
kiki