UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kto się zajmie postulatem pracowników? "Pisali w nim m. in. o niskich płacach, trudnych i uciążliwych warunkach zatrudnienia, zbyt małej liczbie pracowników i problemach technicznych. "


Anuluj