UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kto się zajmie postulatem pracowników? "Pisali w nim m. in. o niskich płacach, trudnych i uciążliwych warunkach zatrudnienia, zbyt małej liczbie pracowników i problemach technicznych. "
a kto się zajmie postulatem pracowników? "Pisali w nim m. in. o niskich płacach, trudnych i uciążliwych warunkach zatrudnienia, zbyt małej liczbie pracowników i problemach technicznych. "