UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Radzę wszystkim młodym dbać o zęby i nie bać się dentysty. Wizyty kontrolne raz na poł roku, a rok to góra. Niestety sam dentystę olewałem długie lata i nazbierało się tyle problemów, że ostatnio jak już się w końcu zmobilizowałem (przez ból zęba) to wydałem fortunę w krótkim czasie. Także polecam dbać regularnie.

Kkkkk1

Anuluj