UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko fajnie, tylko dlaczego zdjęcia domu podcieniowego w Orłowie są podpisane jako "Cyganek"?
Potężny_Warmianin
Wszystko fajnie, tylko dlaczego zdjęcia domu podcieniowego w Orłowie są podpisane jako "Cyganek"?
Potężny_Warmianin