Piła....he he :-)) a ty coś pamiętasz z tych rozgrywek....dziś jest wtorek doszedłeś do siebie...:-)))
Piła....he he :-)) a ty coś pamiętasz z tych rozgrywek....dziś jest wtorek doszedłeś do siebie...