UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam ochoty oglądać kogoś kogo nie stać na odrobinę kultury i mówić dzień dobry! Patrzeć na ten fałsz juz obrzydło, klakierów jest juz wystarczająco
Nie mam ochoty oglądać kogoś kogo nie stać na odrobinę kultury i mówić dzień dobry! Patrzeć na ten fałsz juz obrzydło, klakierów jest juz wystarczająco