UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam ochoty oglądać kogoś kogo nie stać na odrobinę kultury i mówić dzień dobry! Patrzeć na ten fałsz juz obrzydło, klakierów jest juz wystarczająco


Anuluj