UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie radni, dlaczego w radzie nadzorczej spółki miejskiej zasiada człowiek z demencją ?!!!!Przecież pieniadze ktore mu sie wypłaca pochodza z i tak szczupłego budżetu miasta (nasze podatki )CZY KTOS SIE TYM ZAINTERESUJE ?

ZKM

Anuluj