UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie radni, dlaczego w radzie nadzorczej spółki miejskiej zasiada człowiek z demencją ?!!!!Przecież pieniadze ktore mu sie wypłaca pochodza z i tak szczupłego budżetu miasta (nasze podatki )CZY KTOS SIE TYM ZAINTERESUJE ?
ZKM