UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co takiego ,w tym budynku wy chcecie tylko pokazać że coś robicie. Może pora zasięgnąć informacji jak inne miasta dbają i co robią dla seniorów. Elbląg cinizna.


Anuluj