UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co takiego ,w tym budynku wy chcecie tylko pokazać że coś robicie. Może pora zasięgnąć informacji jak inne miasta dbają i co robią dla seniorów. Elbląg cinizna.
Co takiego ,w tym budynku wy chcecie tylko pokazać że coś robicie. Może pora zasięgnąć informacji jak inne miasta dbają i co robią dla seniorów. Elbląg cinizna.