UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Żarty ?? - Owszem, to nie jest dużo - wie internauta ile roboczogodzin zajmuje choćby uczciwe zorientowanie się w kwestii problemów mieszkaniowych, budżetowo-obywatelskich, remontowych czy związanych ze sprawą wydatków miejskich? A nie mówię tu nawet o sprawach poważniejszych, jak np. kwestia ciepłownictwa w mieście, problemów z oczyszczalnią ścieków czy temat budżetu miejskiego? To nie jest lektura artykułu na Portelu i napisania paru komentarzy pod nim, to zabiera naprawdę sporo czasu, a doba nie jest z gumy, do tego jeszcze trzeba z czegoś żyć czy mieć choćby szczątkowe życie prywatne.
RobertKoliński