UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"W zależności od tego, kto jakie funkcje pełni w Radzie, takie otrzymuje wynagrodzenie. I tak przewodniczący Rady Miejskiej otrzymuje 100 proc. tak zwanej podstawy, czyli 2 649,69 zł, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz przewodniczący komisji stałych 85 proc. tej kwoty, czyli 2 252,24 zł, wiceprzewodniczący komisji stałych 60 proc. - 1589,81 zł, a radni "bezfunkcyjni"45 proc. podstawy, czyli 1192,36 zł. "co miesiąc na RĘKĘ. To jest mało ??

Żarty ??

Anuluj