UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wspomnien czar - Tu akurat się nie zgadzam i internauta nie ma racji - za pracę należy się wynagrodzenie, w dodatku te diety naprawdę nie są jakieś horrendalne. Radny, który przychodzi do RM pracować na rzecz miasta musi otrzymywać za swoją pracę zapłatę, bowiem nie jest to tylko wysiadywanie na komisjach i "ćwiczenia z wymachów"podczas sesji, ale praca wymagająca poświęcenia sporej ilości swojego czasu na wgląd w różne aspekty działalności miasta (coś akurat o tym wiem; )Pozostaje oczywiście kwestia jakości tej pracy części radnych, ale to już jest nieco inna historia.
RobertKoliński