UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W przedwojennej Rzeczypospolitej jak i tuæ po wojnie, bycie radnym byla to zaszczytna funkcja, pelniona spolecznie. Moj sp. ojciec mowil, ze taki radny byl wynagradzany za dobrze spelnione zadanie w naturze, tj. za kopiec jajek, prosiaka itp. Dzis tylko kasa sie liczy. Odebrac radnym "chude diety"i wrocic do sposobu wynagradzania jaki byl wczesniej i. .. .pieniazki zamiast wydane na diety zasilily by budzet miasta.
Wspomnien czar