UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblag to dziki wschod ich 3/4mieszkancow tez masakra zasciankowo .po wojnie akcja wisla narobila przesiedlencow nie moga odnalezc sie w miescie .konsomolce paszli.
Manmam
Elblag to dziki wschod ich 3/4mieszkancow tez masakra zasciankowo .po wojnie akcja wisla narobila przesiedlencow nie moga odnalezc sie w miescie .konsomolce paszli.
Manmam