UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag to dziki wschod ich 3/4mieszkancow tez masakra zasciankowo .po wojnie akcja wisla narobila przesiedlencow nie moga odnalezc sie w miescie .konsomolce paszli.

Manmam

Anuluj