UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oglądacz-widz pytasz, czy stwierdzasz? Spektakl był dla dzieci, a nie dla takich koneserów jak Ty. W spektaklu nie grali zawodowi aktorzy i scenariusz też nie pisał zawodowiec. Zabawa była super i chętnie przyjdziemy w następnym roku, oczywiście jak spektakl będzie.


Anuluj