UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paczki były w lokalnych Caritasach. My przy wysiadamy na miejscu dałyśmy dzieciom paczki. Żresztą, nie te słodycze są najważniejsze. Najważniejszy był wyjazd, teatr, przedstawienie. To co ci młodzi klerycy robią na deskach teatru. Profesjonalizm. Czekoladę zjesz i tyle. Wspomnienia zostaną na zawsze.

Mateczka

Anuluj