UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam razem z synem już na kilku takich świątecznych przedstawieniach. Organizowane są co roku i zawsze jest inscenizacja innej bajki. Jest świetna zabawa i wiele radości na twarzach nie tylko dzieci ale i dorosłych również. Wielkie podziękowanie i uznanie dla kleryków bo naprawdę są świetni w tych przedstawieniach.


Anuluj