UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kolinskinaprezydenta - Ja nie neguje faktów, bo bardzo dobrze je znam i potrafię je obiektywnie ocenić, nie zrozumiałeś mojego wpisu, niestety.
skrzypce.
@kolinskinaprezydenta - Ja nie neguje faktów, bo bardzo dobrze je znam i potrafię je obiektywnie ocenić, nie zrozumiałeś mojego wpisu, niestety.
skrzypce.